Азаров серед зими вирішив перевірити опалення в садках

Понеділок, 14 січня 2013, 18:09

Прем’єр Микола Азаров доручив перевірити дотримання правил безпеки і робочий стан систем опалення в навчальних та дитячих дошкільних закладах.

Відповідне доручення він дав під час засідання Кабінету Міністрів 14 січня, повідомляє його прес-служба.

Приводом для такої позапланової перевірки став випадок, який мав місце 13 січня на Житомирщині. Там вночі у дитячому садочку стався вибух у котельні. За попередніми даними перевірки за цим фактом вже виявлено ряд саме організаційних недоліків, які побічно призвели до такої ситуації.

"Попереду, за прогнозами синоптиків, холоди. Тож відповідно навантаження на системи опалення буде збільшуватися. Технічний стан котелень має бути надійним", - зазначив Азаров.

Він наголосив на необхідності підійти до цього питання максимально відповідально, адже саме формальний підхід до обстеження систем при введенні їх в експлуатацію та до атестації на правила безпеки персоналу може стати причиною аварій.

Тож наразі працівники Держтехногенбезпеки повинні повторно перевірити всі об’єкти та персонал систем опалення у дитячих закладах - школах, садочках, інтернатах тощо.

Крім того, Азаров заявив, що основні зимові випробування ще попереду і до них відповідні служби повинні бути готовими.

"Справжніх холодів поточної зими ще не було. Треба бути готовими всім службам", - наголосив він.

Чиновник зазначив, що в найближчі вихідні очікуються снігопади та зниження температури. Тож всі комунальні служби, підрозділи Держслужби з надзвичайних ситуацій, Мінінфраструктури повинні бути готові до активної роботи в таких умовах .

"Жодних збоїв не повинно бути", - наголосив Азаров.

Водночас прем’єр акцентував на готовності до епідемії грипу, яку ймовірно можна очікувати найближчим часом. Зокрема на вчасному проведенні необхідних заходів профілактики, забезпеченні аптек і медичних закладів ліками та матеріалами, проведенні роз’яснювальної роботи серед населення тощо.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: