КС відмовився слухати мовне питання через помилку "свободівця"?

Середа, 30 січня 2013, 12:31

Конституційний Суд у вівторок відмовив голові львівської облради Олегу Панькевичу у розгляді його звернення щодо тлумачення закону "Про засади державної мовної політики".

Як повідомляють джерела "Української правди", суд відмовився розглядати подання, оскільки Львівська облрада не прийняла рішення про звернення до КС, а Панькевич (партія "Свобода") звернувся до суду від себе як голова облради.

Доповідачем із цього питання в Конституційному суді була Марія Маркуш, обрана за квотою Компартії.

Також у середу Конституційний суд відмовився розглядати подання 51 депутата, які просили визнати закон про мови повністю неконституційним через порушення процедури розгляду у комітетах і голосування чужими картками.

КС виходив з того, що депутати не долучили доказів порушення процедури голосування, а надали інформаційні матеріали.

Таким чином, у Конституційному суді залишилося подання Львівської міської ради про тлумачення норм закону у взаємозв'язку з положеннями Конституції.

Доповідачем у цій справі є суддя В’ячеслав Овчаренко, який до призначення суддею КС очолював суд в Єнакієвому - і на час керівництва якого там зникли матеріали про судимості Януковича.

Ще у Конституційному суді залишається подання 51 народного депутата про визнання неконституційними окремих статей мовного закону.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування