Арбузов створює власний медіахолдинг - ЗМІ

Четвер, 31 січня 2013, 19:41

Перший віце-прем'єр (колишній глава НБУ) Сергій Арбузов має причетність до нового російськомовного таблоїду "Взгляд", тижневика "Взгляд ТВ" та сайту "Свободная пресса".

Про це йдеться на сайті Незалежної медіа-профспілки України.

Окрім того, за інформацією сайту "Медианяня", "у чиновника незабаром почне виходити і ділове видання "Капитал".

"Редакції розташовані на лівому березі Дніпра у Києві, у бізнес-центрі "Кристал" (м. Бориспільська). Про зв’язок між цими виданнями та Арбузовим кажуть самі журналісти", - йдеться на сайті НМПУ.

"До того ж формуванням редакції газети "Взгляд" займався Антон Петров, який раніше працював у команді Казбека Бектурсунова (запуск українського "Комерсанту", Київський медіа-холдинг Леоніда Черновецького)", - сказано у заяві НМПУ.

"До того ж людина, яка колись працювала у команді Бектурсунова у КМХ Черновецького, очолює прес-службу Нацбанку. Це Олександр Кутерещин (він був заступником головного редактора "Вечірнього Києва")", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, в НМПУ додали, шо Нацбанк також має власний діловий телеканал БТБ.

"Джерела НМПУ кажуть, що особисто Бектурсунов зараз не має відношення до Арбузова, хоча багато людей з його колишньої команди працюють у інтересах НБУ", - сказано у заяві.powered by lun.ua