Захист Тимошенко: за вбивство Щербаня заплатив партнер Лазаренка

П'ятниця, 15 лютого 2013, 13:55

Захист Юлії Тимошенко планує подати заяву до Генпрокуратури про причетність Петра Кириченка до вбивства Євгена Щербаня.

Про це заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

"Все, що говорив цей свідок, йому відомо зі слів алкоголіка, наркомана зі стажем, який мав кримінальне минуле і в якого були неприязні стосунки з Юлією Тимошенко (Петра Кириченка)", - сказав він.

"Але навіть з цих слів випливає, що оплату за вбивство здійснював Кириченко, що це він домовився з бандитами, і що він обманював і Тимошенко, і Лазаренка", - зазначив Власенко.

На підставі цього в понеділок адвокати збираються звернутися до Генпрокуратури.

У свою чергу Андрій Кожем’якін заявив, що вже зрозуміло, що "головний замовник цього суду – президент України, якому допомагають прокурори, але працюють вони не зовсім чисто".

Зокрема, Кожем’якін вказав на те, що свідка на допит у своєму автомобілі привіз слідчий на ім'я Степан Богданович.

Водночас прокурор Олег Пушкар тиску в таких діях не побачив. "А якщо підвезли, то хіба це тиск?", - запитав прокурор у журналістів.

Допит свідка Сергія Зайцева наразі завершено. Як відомо, у своїх свідченнях він повідомив з посиланням на Петра Кириченка, що після того, як Кириченко та Мільченко підсунули в кабінет Тимошенко торт з погрозами від "донецьких", Павло Лазаренко наказав вирішити проблему, що було покладено на банду Кушніра.

Свідок також повідомив, що Кириченко хвалився, "що вони з Мільченком "розвели" їх на "трьошку". На думку Зайцева, йшлося про три мільйони доларів.

Пізніше він також озвучив фразу: "Развели лошицу на трешку".

На думку адвокатів Тимошенко, навіть, якщо припустити, що ці слова – правда, то виходить, що Тимошенко обдурили.

Українська правдаpowered by lun.ua