"Батьківщина" вимагає від Пшонки справу через рішення комітету щодо Власенка

П'ятниця, 1 березня 2013, 15:08

"Батьківщина" звернеться до Генпрокуратури з вимогою порушити кримінальну справу через фальшування протоколу засідання регламентного комітету щодо позбавлення мандату Сергія Власенка.

Про це заявив голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк у Харкові, повідомляє прес-служба партії.

Він нагадав, що у п’ятницю була оприлюднена спільна заява членів регламентного комітету від опозиції про те, що жодного засідання комітету не відбувалося, а документи сфальшовані.

"Жодного запрошення членам регламентного комітету не надходило. Власенко туди також не запрошувався", - додав Яценюк.

"За нашими даними, ніякого засідання взагалі не відбувалося. В кабінеті голови регламентного комітету Макеєнка був сфальшований протокол, де було поставлено тільки два підписи - його особистий і секретаря-комуніста. Комуніста спеціально везли – шукали, посадили в машину і під вечір привезли до приміщення парламенту для того, щоб підписати сфальшований протокол", - сказав політик.

"Тому є склад злочину в діях як Макеєнка, так і секретаря Матвеєва. Ми звертаємося до Генеральної прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу", - заявив Яценюк.

Як повідомлялося раніше, заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що регіонали сфальшували рішення регламентного комітету щодо позбавлення Власенка депутатського мандату, і після цього спікер Володимир Рибак подав до ВАСУ подання щодо позбавлення бютівця мандату у зв'язку з тим, що він займається адвокатською діяльністю.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування