Азаров вигнав депутата з засідання уряду

Середа, 27 березня 2013, 11:52

Прем'єр Микола Азаров вигнав з засідання депутата Верховної Ради від УДАРу Сергія Капліна.

Це сталося вже після його вступного слова, коли пряма трансляція закінчилася.

"Не дозволю  порушувати регламент роботи Кабміну. Ви зірвали роботу Верховної Ради, і зараз пропонуєте зірвати роботу Кабінету міністрів!" – обурився він.

"Ніякі мандати не повинні використовуватися.  Охорона, будь ласка, я на себе беру відповідальність! Виводьте його з зали!!!" – закричав Азаров.

"Такої наглості…. Ніякі мандати не повинні використовуватися для зривання роботу уряду", – закричав він.

Під час засідання звучала доповідь про подолання наслідків снігового колапсу, повідомляє Ліга.

Депутат намагався взяти участь в обговоренні і попросив слова. Азаров не дозволив йому це зробити.

Крім того пізніше прем'єр заявив, що надалі присутність депутатів на засіданні уряду має узгоджуватися особисто з ним.

Як пізніше повідомивІнтерфакс, Азаров розсердився через спробу депутата поставити запитання главі Держслужби з надзвичайних ситуацій Михайлу Болотських, який виступав зі звітом по ліквідації наслідків сніжної стихії.

"Прем'єра розлютив той факт, що я хотів від імені українського народу поставити запитання керівництву Держслужби про готовність убезпечити українське суспільство від можливої повені", - сказав Каплін.

"Я також хотів звернутися до прем'єра, щоб той звернувся до президента й звільнив декількох керівників міністерств, які повністю відповідальні за те, що сьогодні ми зіштовхнулися з негодою буквально один на один", - сказав депутат.

На думку "ударівця", глава держави має негайно звільнити керівництво Київської міськдержадміністрації, Міністерства інфраструктури, МВС, Держагенції автомобільних доріг, "Укрзалізниці".

Українська правда, відео ЛIГАБiзнесIнформ

powered by lun.ua