Рибак досі приховує "виїзні" підписи навіть від депутатів

Четвер, 18 квітня 2013, 20:12

Голова Верховної Ради Володимир Рибак досі не надав підписи депутатів-учасників виїзного засідання парламенту.

Про це заявив депутат "Батьківщини" Павло Петренко в ефірі 5 каналу.

"Ми витребували оригінали підписів. Досі не дали цих підписів. Рибак не надав підписів", - сказав він.

Водночас депутат Партії регіонів Володимир Олійник, коментуючи заяву позафракційного депутата Ігоря Палиці про те, що невідомі фальсифікували його підпис у переліку учасників виїзного засідання парламенту на Банковій, сказав, що це приклад непослідовності.

"Регіонал" уточнив, що заява Палиці про те, що він не оскаржуватиме підробку, є нелогічним

"Якщо народний депутат Палиця буде послідовним, то він повинен безперечно звернутися до регламентного комітету, провести службове розслідуванні - і тільки тоді ми отримаємо відповідь", - зазначив депутат.

На уточнення журналіста чи бачив Олійник як член лічильної комісії, як Палиця піднімав руку, голосуючи, він відповів:  "Лічильна комісія працювала у повному складі  - я маю на увазі 12 із 21 члена комісії. І я керувався тими результатами, які давали члени комісії".

"Я особисто багатьох депутатів не бачив. Все-таки 244 депутати особисто бачити і запам'ятати це просто неможливо", - додав він.

Як відомо, 5 квітня відбулося засідання Верховної Ради на вулиці Банковій, де рішення ухвалювалися підняттям рук. Серед депутатів, які письмово зареєструвалися, значиться і депутат Палиця. Інформація про це вміщена на офіційному сайті Верховної Ради.

15 квітня спікер ВР Володимир Рибак пообіцяв доручити Апарату ВР надати журналістам списки депутатів, що брали участь у "виїзному засіданні", закріплені автентичними підписами.

"Ці списки можна отримати у Верховній Раді і я зараз з цим розберуся", - сказав він.

Раніше Апарат Верховної Ради вже відмовлявся надати списки депутатів, які присутні на засіданні посилаючись на те, що вони не можуть зробити це без дозволу самих депутатів.

Українська правдаpowered by lun.ua