На суботнику в Арбузова журналістам заклеювали камери на телефонах

Субота, 20 квітня 2013, 22:02

Під час суботника за участю першого віце-прем'єра Сергія Арбузова в суботу журналістам заклеювали фотокамери на мобільних телефонах.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook журналіст Наталя Тарасовська, посилаючись на інформацію колег.

"Колеги розказують, що на суботнику Арбузова камери на мобiльних їм позаклеювали непрозорим скотчем", - написала вона.

"Я так розумiю, пан Арбузов настiльки скромний чоловiк, що коли на суботнику трудиться, не хоче робити з цього пiар. Тому камери на телефонах позаклеювали. Ось як це виглядало", - додала вона, публікуючи фото телефона з заклеєною камерою.

Телефон із заклеєною камерою. Фото з Facebook Наталі Тарасовської. Натисність для збільшення
Телефон із заклеєною камерою. Фото з Facebook Наталі Тарасовської. Натисність для збільшення

Як повідомляє прес-служба уряду, в суботу Арбузов взяв участь у загальнонаціональному суботнику на території Літературно-меморіального будинку-музею Тараса Шевченка у Києві.

"У знак подяки за внесок Великого Кобзаря у розвиток української духовності та культури, глибоку любов до рідної землі та патріотизм", Арбузов разом із міністром фінансів Юрієм Колобовим та міністром культури Леонідом Новохатьком посадили кілька яблунь.

По завершенню суботника Арбузов залишив у книзі почесних гостей музею пам’ятний запис: "Добре дерево пізнають за плодами його. Та не зможе дерево насолодити людину смаковитими плодами, не маючи міцного коріння…"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua