У Арбузова вибачилися перед журналістами за заклеєні телефони

Неділя, 21 квітня 2013, 15:04

Прес-служба першого віце-прем'єра Сергія Арбузова вибачилася за інцидент, що стався на суботнику між охороною і журналістами.

Про це йдеться у коментарі прес-служби "Телекритиці".

"На жаль, учора під час суботнику, в якому взяв участь перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов, стався неприємний інцидент між журналістами та охороною. Як відомо, працівники охорони тимчасово заклеїли спеціальними наліпками фотокамери на мобільних телефонах декого з присутніх журналістів", - йдеться у повідомленні прес-служби.

"Повідомляємо, що причиною таких дій стала певна неузгодженість під час організації заходів безпеки на суботнику. Коли представники прес-служби побачили, що охорона, керуючись внутрішніми інструкціями, на жаль, почала заклеювати фотокамери на мобільних телефонах журналістів, вони відразу втрутилися у ситуацію, вибачилися перед представниками ЗМІ та попросили їх зняти наліпки з телефонів. Тож інцидент було вичерпано ще на місці", - зазначає прес-служба.

"Користуючись нагодою, прес-служба першого віце-прем'єр-міністра України ще раз висловлює свою повагу представникам ЗМІ та вибачається за непорозуміння, які мали місце під час суботнику. Сподіваємося, що в майбутньому такі ситуації не повторяться. Запевняємо, що ми й надалі докладатимемо всіх зусиль, аби зі свого боку забезпечити максимальне сприяння вашій діяльності", - йдеться в повідомленні.

Раніше про те, що журналістам заклеювали камери на телефонах під час суботника за участю Арбузова, повідомила на своїй сторінці в Facebook Наталя Тарасовська.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!