Калєтнік не вірить у нову фракцію і дивується, що в Кличка немає "тушок"

5 переглядів
9
Субота, 25 травня 2013, 16:07

Перший віце-спікер Ігор Калєтнік впевнений, що в парламенті не варто очікувати появи нової фракції з числа позафракційних депутатів, оскільки комуністи і опозиція не підтримають таку ідею.

В інтерв'ю ZN.UA він зазначив, що, згідно з чинними нормами регламенту, найменша депутатська група або фракція повинна бути не менша за чисельністю від фракції, сформованої на першій сесії Верховної Ради нового скликання.

Найменшою фракцією була фракція Компартії - 33 народних депутати, нагадав він.

"Ми чітко повинні усвідомити, що стільки позафракційних народних депутатів ніколи не зберуться в одну депутатську групу або фракцію. Тому, безсумнівно, і виникла ідея внести зміни до регламенту, скоротивши необхідну кількість депутатів для формування групи чи фракції до 15 осіб, яких більш реально зібрати", - пояснив депутат.

"Але яка з фракцій може підтримати сьогодні це рішення? Жодна з фракцій цього не підтримає, оскільки це невигідно "Батьківщині", тому що саме від них будуть іти, це невигідно "УДАРу", це невигідно "Свободі". А комуністи не будуть за це голосувати, бо у нас цих проблем немає. І немає необхідності підтримувати створення надуманих і штучно сформованих фракцій або депутатських груп", - підкреслив він.

Калєтнік також назвав непередбаченим те, що досі жоден депутат не вийшов з фракції "УДАР".

"Повинен сказати, що якщо вихід з "Батьківщини" можна було передбачити, хоча він і очікувався не так швидко, то для "УДАРу" більш непередбаченим є те, що досі ніхто з депутатів не вийшов із фракції, хоча у партії Кличка зараз немає власної політичної ідентичності", - зазначив перший віце-спікер.

Він також висловив думку, що "так званий тушкопад у нас іще попереду".

"Особливо це стосується тих, у кого великий бізнес і капітал. Або ті ж мажоритарники, незадоволені тими принципами та програмами ідеологічними, які є в їх фракціях, і вони сьогодні вже висловлюють свою неприховану позицію і свої наміри виходити у позафракційні", - пояснив він.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 85.198.170.---forgotten..
А комуністи не будуть за це голосувати, бо у нас цих проблем немає Не розумію поки-що, але щось воно таки мутить Проти ригів піти - це сурйозно
IP: 46.175.144.---comandos..
А зачем им выходить из фракции "УДАРА"? Незачем )))
у Кличко є вагомий аргумент - його міцний кулак.Чуть -що то зразу в вухо.
IP: 5.248.253.---Малюта Скуратов..
Калєтник висловив думку, що "так званий тушкопад у нас іще попереду". "Особливо це стосується тих, у кого великий бізнес і капітал... " ТУТ Я З ЦИМ "КОМУНІСТОМ" ЗГОДЕН НА УСІ 100%. Він і його партія цьому сприятимуть. Комуністам іншої дороги як в небуття немає. Їх тільки тимчасово може держати на плаву ПР, тому комуністи вірою і правдою будуть прислужувати донецьким олігархам, щоб винищити усіх інших, а за це отримати відповідні девіденти.
IP: 85.198.170.---forgotten..
хоча у партії Кличка зараз немає власної політичної ідентичності", - зазначив перший віце-спікер. А що, Удар хіба не "хвошисти"? "Хвошисти" повинні мати власну політичну ідентичність, чи ні?
Усі коментарі