Femen: лідера руху побили в кафе, а затримані активісти в лікарні

Неділя, 28 липня 2013, 10:30

Лідер руху Femen Ганна Гуцол у суботу ввечері була побита.

Як повідомляє прес-служба руху, в одному з київських кафе на Гуцол напав чоловік, який на очах у відвідувачів і адміністрації кафе побив Ганну до крові, завдавши кілька ударів по обличчю.

"Після цього злочинець відібрав у Ганни ноутбук, в якому знаходилася стратегічна інформація руху Femen, і пішов", - стверджують в русі.

Лідер Femen Ганна Гуцол. Фото прес-служби руху
Лідер Femen Ганна Гуцол. Фото прес-служби руху

Там також наполягають на тому, що три активістки руху і фотограф були побиті і викрадені співробітниками українських правоохоронних служб в суботу перед запланованою акцією протесту проти приїзду президента Росії Володимира Путіна і глави РПЦ Кирила.

"Як повідомлялося, активістки і журналіст були жорстоко побиті і вивезені на автомобілі в невідомому напрямку. Через 5 годин Femen отримали телефонний дзвінок від співчуваючого чоловіка, який повідомив, що дзвонить на прохання Дмитра Костюкова. Чоловік передав інформацію з вуст викраденого журналіста про те , що він і 3 активістки Femen були доставлені в Оболонське відділення міліції після викрадення", - йдеться в прес-релізі.

"На даний момент Дмитро та активістка Оксана Шачко знаходяться в лікарні, у Оксани серйозний забій грудної клітини, а Дмитру зашивають побите обличчя", - стверджують у Femen.

За інформацією руху, фотограф та Оксана Шачко залишаються до ранку в лікарні швидкої допомоги, Олександра Шевченко та Яна Жданова ніч проведуть в тюремній камері. А в неділю має відбутися суд над ними за звинуваченням у "дрібному хуліганстві".

"Femen заявляє, що саме Путін і святоші, які його оточують, що прибули в Київ, несуть відповідальність за замах на вбивство одного з членів Femen Віктора Святського, за атаку лідера Анни Гуцол і викрадення 3 активісток і фотокореспондента Дмитра Костюкова", - йдеться також у прес- релізі.

Як повідомлялося, у суботу в столичному главку міліції повідомили про затримання трьох представниць руху Femen і молодика, який їх супроводжував, за дрібне хуліганство і непокору співробітникам правоохоронних органів.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!