Кравчук про рішення Конституційного суду: "Среди тут, и между там"

П'ятниця, 23 серпня 2013, 21:32

Экс-президент Леонид Кравчук вважає, що протистояння під Київрадою стало наслідком рішення Конституційного суду щодо правочинності ради.

Про це він заявив у ефірі hromadskeradio.org.

9 серпня окружний адміністративний суд Києва визнав діяльність Київської міської ради правочинною, а скликання й проведення її сесій – законним.

"Коли ми навчимося приймати правильні і зрозумілі для всіх рішення? От я читав рішення Конституційного суду по відношенню до Київради. Аби там було сказано, твердо, що Київська міська рада є легітимною і працює в легітимному режимі. Вони сказати "и среди тут, и между там", - зазначив він.

"А чого вони так сказали? Може хотіли сказати правду, але до кінця не могли, або не хотіли. Тому і люди відповідно поділились. Одні захищають ту позицію, яка їм імпонує. Інші – яка їм. І виходять бійки, конфронтації. Повторяю, не можна робити політику "среди там и между здесь", - підсумував екс-президент.

20 серпня з самого ранку "регіонали" заблокували усі входи до КМДА, де мала проходити сесія Київради, і не впускали туди опозицію.

Народні депутати Арсеній Яценюк і Андрій Іллєнко розбили вікно будівлі, де розташована Київрада, аби потрапити на засідання. Опозиція обіцяє не дати Київраді працювати, так як її повноваження закінчилися 2 червня.

Усі новини...