Мельник дістався до Австрії – джерела

П'ятниця, 30 серпня 2013, 22:36

Колишній ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник знайдений в Австрії, куди потрапив через Білорусь.

Про це газеті "Сегодня" неофіційно повідомили правоохоронці.

"Така інформація є у МВС. Мельника можуть доставити з Австрії", - сказав співрозмовник видання.

Інформацію про перебування Мельника в Австрії підтвердила і його сестра Олена.

"Значить, вам правильно сказали", - відповіла вона на питання, чи в Австрії знаходиться її брат.

У МВС і ГПУ уточнюють, що втікача ще не затримано, тож процедура екстрадиції не розпочалась.

Як відомо, 27 липня ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник був затриманий співробітниками міліції  у власному кабінеті при отриманні хабара.

1 серпня Печерський райсуд помістив Мельника під домашній арешт, після того, як адвокати заявляли про погіршення стану його здоров'я.

7 серпня на нього одягли спеціальний браслет, який дозволяє відстежувати всі переміщення заарештованого. У ніч на 9 серпня Мельник зняв браслет і зник у невідомому напрямку.

14 серпня Мельник був оголошений в міжнародний розшук, оскільки з'явилася інформація, що в ніч на 9 серпня він втік до Білорусі.

27 серпня міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко повідомив, що міліції вдалося встановити країну, у якій переховується Мельник.

Досі українські правоохоронці не отримували інформації від закордонних колег про затримання колишнього ректора.powered by lun.ua