Вища рада юстиції досі перевіряє діяльність Кірєєва та Вовка

Четвер, 19 вересня 2013, 20:29

Вища рада юстиції продовжує перевіряти діяльність суддів Родіона Кірєєва та Сергія Вовка, які вели справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка відповідно.

Про це в ефірі 5 каналу заявив голова Вищої ради юстиції Олександр Лавринович.

"Процедура перевірки звернень, які надходять до Вищої ради юстиції, є достатньо непростою і враховує всі нюанси. У нас є ще звернення, які ми змушені розглядати з 2003 року… Тут є необхідність врахування всіх точок зору і фактичних досліджень, які проводяться", - сказав він, зазначивши, що Вовк і Кірєєв досі працюють суддями.

"Очевидно те, що накопичилося за всі роки, не може бути швидко розглянуто. Я хочу вас запевнити, що там, де ухвалюється рішення про покарання судді, там вже досконально все досліджено…", - додав Лавринович.

Як відомо, наприкінці серпня 2013 року Лавринович заявив, що ВРЮ взялася за розгляд звернення щодо суддів Кірєєва і Вовка.

У травні "Батьківщина" зажадала від Верховної Ради залучити Кірєєва і Вовка до відповідальності за арешт і засудження Тимошенко і Луценка.

Зокрема, мова йшла про ініціювання перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів питання про проведення дисциплінарного провадження щодо суддів.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News