На окрузі опонента Засухи можлива заміна від опозиції

П'ятниця, 11 жовтня 2013, 16:01

На 94 "проблемному" окрузі з центром в Обухові можлива заміна кандидата від опозиції Віктора Романюка на іншого члена "Батьківщини".

За інформацією джерел "Української правди", питання можливого висунення іншого кандидата досі в партії не вирішено.

Заміна можлива, оскільки проти Віктора Романюка, який за результатами голосування переміг на окрузі, але через судові рішення ініційовані його опонентом Тетяною Засухою ЦВК не змогла встановити результати виборів, порушено кримінальні справи, а сам він перебуває закордоном.

Каменем спотикання, за інформацією джерел, є те, що Романюк має особисто подати документи до ЦВК.

Джерела стверджують, що замість Романюка може бути висунутий Остап Семерак.

В коментарі "Українській правді" Семерак не виключив такої можливості, однак наголосив, що рішення має ухвалити з’їзд.

"16 числа буде з’їзд партії "Батьківщина", і я як член партії та політради буду виконувати будь-яке рішення з'їзду. На сьогодні цього рішення немає", - сказав він.

"Якщо з’їзд мене висуне, звичайно, що я б на це дав згоду, але рішення партії є законом і це повинно бути саме це рішення", - додав Семерак.

Між тим на окрузі, в Обухові та Василькові вже почали їздити автівки з розміщеною на них обкладинкою журналу "Країна" із зображенням екс-нардепа Остапа Семерака. До того ж, цей журнал мешканцям роздають безкоштовно.

Такі машини з зображенням Семерака їхздять по Обухову і Василькову. Фото Владлена Сергієнка
Такі машини з зображенням Семерака їхздять по Обухову і Василькову. Фото Владлена Сергієнка

Водночас, за інформацією УП, у Черкаській області, де є також 2 "проблемних" округи, цей журнал безкоштовно не поширюють.

В рекламному агентстві, якому належать автівки, відмовились повідомити "Українській правді", хто є замовником реклами.

А сам Семерак заявляє, що не має відношення до цієї реклами.

"Я вже бачив фотографії, але я до цього не маю ніякого відношення. Що ж я буду бігати зупиняти ці машини? Вийшов журнал "Країна", як я розумію, це обкладинка цього журналу", - зазначив Семерак.

Він також  нагадав, що журнал вивчав ситуацію на всіх 5 "проблемних" округах, а його виніс на обкладинку, бо наразі цей округ "є спірним".

Як розповів "Українській правді" Віктор Романюк, до нього в Італію приїжджали представники опозиції, серед яких був нардеп Арсен Аваков.

"Тут були представники "Батьківщини". Я з ними всі питання вирішив, і вони дали добро на моє висунення на з'їзді 16.10", - зазначив Романюк.

Як відомо, ще 20 вересня ЦВК за заявою Семерака виключила його зі списку Батьківщини, у якому був під 76 номером.

Українська правдаpowered by lun.ua