Яценюк: зрив зустрічі з Тимошенко - це зрив саміту в Вільнюсі

П'ятниця, 15 листопада 2013, 13:24

Зрив зустрічі соратників із екс-прем'єром Юлією Тимошенко у п’ятницю означає зрив саміту в Вільнюсі.

Про це заявив глава політради "Батьківщина" Арсеній Яценюк, якого цитує прес-служба політсили.

Яценюк, Ірина Луценко та Арсен Аваков написали колективну заяву до міліції за фактом перешкоджання діяльності народних депутатів, яким відмовили у зустрічі зі Тимошенко.

"Як тільки українська опозиція з Юрієм Луценком оголосила про початок загальнонаціональної масштабної акції на 24 листопада, нам заборонили зустрітися з Тимошенко", - заявив Яценюк.

"Зрозуміло, що ми сьогодні з Юлією повинні були обговорювати масштабну акцію, наші дії до Саміту у Вільнюсі, наші дії після Саміту та наші дії на виборах президента 2015 року", - уточнив політик.

"Тому страх Януковича перед тим, що йдуть домовленості між українською опозицією, змусив його закрити ворота, прислати сюди "Беркут" і наряди міліції і не пустити нас до Юлії", - підкреслив він.

Яценюк заявив, що інформація стосовно раптової хвороби Тимошенко не відповідає дійсності.

"Це брехня. І ми саме тому просили, щоб нам дали можливість зайти всередину, в тюремну палату, яка знаходиться в лікарні, побачити Тимошенко, переговорити, перекинутися з нею хоча б декількома словами, щоб пересвідчитися, що із нею там відбувається", - сказав він.

"Але начальник колонії взагалі втік. При цьому пообіцявши, що прийде до народних депутатів і скаже про можливість відвідати Тимошенко", - розповів депутат.

"Мова не йде ні про який закон. Мова йде про те, що вони виконують тільки ті вказівки, які дає персонально президент України Віктор Янукович", - підкреслив Яценюк.

Тому, зазначив він, сьогоднішня ситуація не має відношення до стану здоров’я Тимошенко, "а тільки до політичного моменту".

"Сьогоднішній зрив нашої зустрічі з Тимошенко означає зрив Саміту у Вільнюсі. Це відповідь Януковича на те, чи хоче він підписувати угоду", - підсумував Яценюк.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!