Гриценко: Повернення до Конституції-2004 не вирішить проблем Майдану

16 переглядів
Вівторок, 11 лютого 2014, 20:28

Депутат Анатолій Гриценко, який подав заяву про складання повноважень, вважає, що питання Конституції 2004 року – не нагальна проблема людей, що зібралися на Майдані.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

На думку політика, рішення Ради Майдану стосовно Конституції, яке було ухвалене у вівторок - це "свята наївність".

Він сказав, що не хотів би, щоб вся енергії людей, які зібрались зараз на Майдані, пішла лише на зміни Конституції.

Гриценко пояснив свою позицію тим, що в разі повернення до Конституції -2004, коли президент сам не вирішує нічого, а має радитися з парламентом, проблем влади це не вирішить, тому що зараз в Верховній Раді сидять олігархи, які "звикли до підкилимних переговорів" і лише захищатимуть свої власні інтереси, а не інтереси людей.

"Давайте шукати інші баланси. Люди на Майдані не читають з ранку до ночі Конституцію. Вони  хочуть, щоб ця влада пішла", - наголосив він.

Гриценко також засудив намір Арсенія Яценюка увійти до уряду. "Влада домовляється з опозицією, хтось уже повівся, слина тече, але я не хочу, щоб Азарова просто поміняли на когось іншого".

На думку депутата, перевіркою справжності нового уряду має бути негайне підписання угоди з ЄС.

На переговори з владою Гриценко пропонує відправляти людей, які представляють реальний Майдан – Правий сектор, представників самооборони, афганців, Автомайдану, військових.

Як відомо, Рада ВО "Майдан" у вівторок одностайно підтвердила рішення про повернення до редакції Конституції 2004 року.

У свою чергу, лідер Батьківщини Арсеній Яценюк стверджує, що повернення до Конституції 2004 року є позицією, яку підтримують усі опозиційні сили.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua