Суди відпустили під домашній арешт кількох активістів на Дніпропетровщині

Середа, 12 лютого 2014, 17:27

На Дніпропетровщині суди відпустили під домашній арешт п’ятьох звинувачених у масових заворушеннях.

Інформацію про це у середу оприлюднили адвокати та рідні затриманих.

Як повідомила  адвокат, представник координаційного центру правового захисту на території Дніпропетровщини Оксана Томчук, суд змінив запобіжний захід із 2 місяців арешту на домашній арешт Костянтину Орбіладзе, а також батькові й синові Шевченкам, які були затримані за підозрами у масових заворушеннях біля облдержадміністрації 26 січня.

За словами Томчук, рішення про пом’якшення запобіжного заходу ухвалив Бабушкінський райсуд міста за клопотанням слідчого.

"Ми пов’язуємо це із візитом до Дніпропетровська комісара Ради Європи з прав людини Нільса Мужнієкса та європейських правозахисників, які відвідували затриманих у слідчому ізоляторі", – зазначила адвокат.

Водночас у Кривому Розі у середу двоє із затриманих через "інцидент з "коктейлями Молотова" біля входу у Криворізький міськвиконком Станіслав Безрук та Сергій Нестеренко були відпущені під домашній арешт. Про це повідомила дружина одного з затриманих Сергія Іванченка Інна.

За її даними, сам Іванченко разом з Олександром Кудряковим поки залишаються під вартою.

Криворіжця Сергія Іванченка разом з трьома місцевими активістами міліція звинувачувала в спробах підпалу будівлі міськвиконкому, водночас координатори криворізького Євромайдану заявляли про спробу самоспалення активіста "через політичну ситуацію в країні".

Радіо Свобода

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: