Мірошниченко не збирається складати мандат

Четвер, 20 березня 2014, 11:29

Депутат від ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко не має намірів складати мандат.

Такий висновок можна зробити з його заяви для журналістів у четвер.

Він зазначив, що "вибачається, якщо образив когось особисто, але у майбутньому не має намірів вибачатися перед приспішниками колишнього режиму, перед тими, у кого руки по лікоть у крові".

"Таким чином я ставлю крапку у цьому питанні, перегортаю сторінку і йду далі. Я закликаю журналістів зробити те саме, оскільки на сьогодні є набагато важливіші питання, наприклад як війна з Росією", - заявив свободівець.

На репліку про те, що його вибачень тепер недостатньо, оскільки напередодні представник Росії в Раді безпеки ОНН використав ситуацію зі "Свободою" як пропагаду для чергової дискредитації України, Мірошниченко не відповів і залишив кулуари Верховної Ради.

Як відомо, 18 березня депутати від ВО "Свобода" - зокрема, Ігор Мірошниченко, Богдан Бенюк та Андрій Іллєнко - силоміць змусили в. о. президента НТКУ Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення. Свої дії вони зафіксували на відео.

Голова МВС Арсен аваков заявив, що готовий провести розслідування щодо дій "свободівців". 

Згодом Мірошниченко сказав, що не застосовував сили.

А 19 березня вони провели прес-конференцію, на якій переконували у свої правоті, але висловили готовність постати перед судом і скласти мандати після рішення суду.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування