Петренко доручив терміново перевірити суддів, які "саджали" мітингувальників

Понеділок, 24 березня 2014, 18:19

Міністр юстиції Павло Петренко звернувся до Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії з вимогою терміново перевірити діяльність суддів, які брали участь у політичних переслідуваннях.

Про це він заявив під час прес-конференції у Кабміні, цитує прес-служба відомства.

Петренко зазначив, що щодо окремих суддів Печерського, Шевченківського, Дарницького, Оболонського та Солом’янського районних судів Києва, "які виносили неправосудні рішення", справи вже відправлені до Вищої кваліфікаційної комісії.

"Ми вимагаємо публічного розгляду справ цих суддів і підняття питання щодо їх відповідальності як дисциплінарної, так і кримінальної", - наголосив він.

На думку міністра, "без об'єктивної оцінки фактично неправомірних дій суддів подальше очищення судової системи неможливе".

"Я сподіваюся, що ВРЮ та Вища кваліфікаційна комісія дадуть неупереджену відповідь щодо тих фактів порушень прав і свобод громадян, які допускалися працівниками судової системи під час акцій протесту", - підкреслив Петренко.

Окрім того, міністр наголосив, що парламент має максимально швидко розглянути закон "Про відновлення довіри до судової системи".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування