Озброєні люди захопили близько 20 бійців Правого сектора в Житомирі – ЗМІ

Вівторок, 27 травня 2014, 20:33

Увечері 27 травня невідомі люди зі зброєю захопили та утримують близько 20 осіб, які є представниками місцевого "Правого сектора".

Про це журналісту Житомир.info розповіли активісти ПС, які зараз перебувають біля місця події.

"У нас сьогодні мав відбутися з'їзд. Зібралися наші хлопці з усієї області, тому що сьогодні в Україні тільки в 4 областях офіційно немає організації "Правий сектор". Ми спочатку сиділи на площі Корольова, а потім вирішили піти в свій штаб, який знаходиться в будівлі, де і БТІ", - розповіли члени Правого сектора.

"Коли відкрили двері і кілька людей зайшли в штаб, ми побачили, що там вже перебувають люди в камуфляжі та зі зброєю. Потім ми почули автоматну чергу. Після цього приїхало багато міліції. Зараз будівля оточена, а наші хлопці опинилися в заручниках", - додали співрозмовники видання.

Хлопці кажуть, що не знають, хто захопив їхній штаб. Вони також повідомили, що стріляли вгору і постраждалих начебто немає.

Зараз біля оточеної будівлі повністю перекрили рух по вулиці Велика Бердичівська. За огорожею зібралося кілька сотень перехожих.

У двір будівлі увійшла група бійців спецпідрозділу міліції з автоматами.

"У будівлі БТІ перебувають люди з Правого сектора, ми їх блокуємо. Більше нічого конкретно сказати не можу", - прокоментував те, що відбувається, начальник УМВС України в Житомирській області Юрій Дем'яненко, який знаходиться на місці події.

Станом на 23:00 правоохоронці провели переговори з озброєними людьми, після чого з будівлі вивели людей. У одного із заручників була поранена голова. 

У будівлі залишилася працювати оперативно-слідча група.

За даними видання, озброєними людьми, які захопили членів Правого сектору, могли бути члени київського осеред ПС.powered by lun.ua