Дещиця приєднався до виконання народної пісні про Путіна

Неділя, 15 червня 2014, 11:59

Виконуючий обов'язки міністра закордонних справ України Андрій Дещиця вийшов увечері до активістів, які пікетували посольство Росії у Києві.

Про це свідчить відео, яке розміщене на Hromadske.tv.

Він сказав, що розуміє, чому люди прийшли до дипустанови, і підтримує їхнє бажання жити в мирній державі.

"Чи я проти того, щоб ви протестували? Я за те, щоб протестували. Я готовий тут із вами стати і казати: "Росіє, забирайся з України!" – сказав в.о. міністра.

Однак Дещиця закликав проводити виключно мирний протест і нікому не завдавати шкоди.

На знак підтримки мирного протесту Дещиця разом із активістами заспівав "Путін – х**ло".

Пізніше Дещиця назвав образливе висловлювання на адресу російського президента "екстремальною сітуацією". Про це він сказав в інтерв'ю "Ехо Москви". "У цей момент головне було утримати людей", - пояснив він.

В той же час міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який також був присутній під посольством РФ у суботу ввечері, закликав присутніх не підігрувати ворогам України та не штурмувати будівлю.

"У нас громадянський протест проти тих подій, які відбуваються, люди, нажаль, не завжди себе контролюють. Але у нас є інтереси країни, до яких не входить штурм посольства", _ сказав він.

Аваков також розповів, що спілкувався з представниками посольства Росії і запропонував їм захист від "емоцій, які накопичились у людей".  

  

Як відомо, в суботу сотні активістів пікетували посольство Російської Федерації в Києві у зв'язку з проникненням російських танків на територію України і збитим літаком ІЛ-76.

Вони закидали посольство яйцями, зеленкою, перевернули машини.

МЗС України вже заявило, що обурення учасників акції протесту біля посольства РФ в Україні було використано для спроб провокаційних дій, які не відповідають прийнятим нормам дипломатичних зносин і захисту дипломатичних установ.

Джерело відео - Громадське ТБ   

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування