Яценюк повторно внесе в Раду закони, провал яких призвів до відставки уряду

Понеділок, 28 липня 2014, 14:00

Уряд повторно внесе на розгляд Верховної Ради законопроекти про зміни до держбюджету та оренду газотранспортної системи без права її продажу.

Про це на брифінгу заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, наголосивши, що неприйняття цих законопроектів призведе до втрати Україною допомоги від Заходу в розмірі 1,5 млрд доларів.

За його словами, йдеться насамперед про зміни до бюджету щодо збільшення фінансування армії, реформування української ГТС та зміни до деяких норм оподаткування. Яценюк уточнив, що ухвалення змін до бюджету дозволить додатково виділити на потреби сил АТО 9,1 млрд грн, а також до кінця поточного року виділити 3,3 млрд на відновлення знищеної терористами інфраструктури Донбасу.

Він також додав, що незважаючи на військовий час, уряду вдалося віднайти можливості для того, щоб не зменшувати соціальні виплати. Саме тому він закликав депутатів з'явитися у четвер на позачергове засідання ВР для голосування за необхідні законопроекти.

"Прийняття змін до бюджету, змін до Податкового кодексу і схвалення рішення щодо української ГТС — це ключові речі. Якщо ми це приймаємо, то ми маємо чим фінансувати армію і відновлювати Донецьк і Луганськ. І ми отримуємо від МВФ та Світового банку 1,5 млрд доларів. Якщо ми це не приймаємо, то ми цього всього не отримаємо", — сказав він.

Як відомо, провал цих законопроектів на минулому тижні призвів до відставки уряду.

Українська правда

powered by lun.ua