У Росії заявляють, що затримали двох спільників руфера Мустанга

Середа, 27 серпня 2014, 20:55

Двох підозрюваних у причетності до розфарбовування зірки на шпилі висотки в Москві на Котельничній набережній у кольори українського прапора затримали спецслужби.

Про це російському "Інтерфаксу" повідомило джерело в силових структурах.

За його даними, оперативники змогли встановити місцезнаходження і затримати двох молодих людей, які є так званими "руферами".

За словами джерела, затриманих, одного з яких розшукали в Москві, а другого в Петербурзі, вже доправили для проведення слідчих дій.

Їх підозрюють у тому, що вони допомагали українському руферу Григорію Мустангу під час акції: доки він розфарбовував зірку на шпилі в кольори українського прапора, вони знімали цей процес на фото і відео.

Співрозмовник агентства додав, що сам українець вже перебуває на території своєї країни.

"Інтерфакс" поки не має в своєму розпорядженні офіційного підтвердження інформації про затримання нових підозрюваних у цій справі.

Як відомо, вранці 20 серпня на шпилі сталінської висотки в Москві з'явився український жовто-синій прапор, а верхівка золотистої зірки на шпилі будівлі була розфарбована синьою фарбою.

"По гарячих слідах" поліція Москви затримала чотирьох підозрюваних: двох хлопців і двох дівчат. 21 серпня Таганський суд Москви відправив всіх чотирьох під домашній арешт до 19 жовтня.

Згодом Григорій Мустанг оприлюднив звернення, в якому зізнався, що це він розфарбував зірку, та заявив, що готовий здатися поліції в обмін на звільнення незаконно арештованої української льотчиці Надії Савченко.powered by lun.ua