Яценюк: деякі горе-депутати буду для пса не збили, не те що закон внести

Середа, 17 вересня 2014, 13:36

Прем'єр Арсеній Яценюк обурений тим, що депутати провалили ключовий пакет економічних, соціальних і бюджетних реформ, який уряд готував три місяці.

Про це він сказав на засіданні уряду в середу.

Яценюка особливо обурило те, що депутати відмовились навіть включити пакет реформ до порядку денного і не запропонували своєї альтернативи.

"Вони вели дискусію про закони, навіть їх не прочитавши", - каже Яценюк.

"Саме за поведінки народних депутатів, українцям було відмовлено в двократному зменшенні єдиного податку для малого бізнесу, зменшенні на з 41 на 15% єдиного соціального внеску, скороченні кількості податків з 22 до 9, новій системі сплати податку на прибуток..., додаткових повноваженнях територіальних громад", - зазначив прем'єр.

"За вчорашньої ганебної поведінки, політичної передвиборчої істерії українського парламенту ми не можем внести закон про державний бюджет, вони провалили ключовий пакет реформ, який ми готували три місяці", - сказав Яценюк.

Прем'єр при цьому зазначив, що "деякі горе-депутати за два роки перебування в парламенті буду для пса не збили, не те що закон внести".

"Це серйозний удар по основі економічного розвитку на 2015 рік", - резюмував прем'єр, зазначивши, що уряд повторно вноситиме пакет реформ на розгляд парламенту.

Українська правдаpowered by lun.ua