Сюмар каже, що Яценюк показував Порошенко свої пропозиції по Кабміну

Вівторок, 18 листопада 2014, 16:39

Один з лідерів партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк за тиждень до оприлюднення свого списку кандидатур на посади міністрів передав свої пропозиції президентові Петру Порошенку.

Про це пише обраний депутат від "Народного фронту" Вікторія Сюмар у своєму Facebook.

""Народному фронту" дорікають в тому, що поспішили з пропозиціями міністерських портфелів, зроблених прозоро і публічно. Але за тиждень до того Арсеній Яценюк, який як кандидат в прем'єри відповідно до Конституції має пропонувати склад Кабміну, передав ці пропозиції президенту Порошенку", - каже Сюмар.

За її словами, з іншими партнерами по коаліції теж були доведені ключові позиції.

"Як інакше дочекатися реакції, коли всі говорять, що час не можна марнувати і вперто його тягнуть?", - нарікає обраний депутат.

"Про логіку. Намагаюся її збагнути, коли читаю критику одночасно - за затягування процесу і за поспішність; одночасно за публічність і за підкилимність процесу; за те, що шалена йде боротьба за портфелі і що по факту вид них відмовляються, ніби там вибухівка з часовим механізмом. Збагнути не виходить", - каже Сюмар.

Вона також звертає увагу, що міністерські портфелі та пропозиції не викликали жодного ажіотажу.

"Йти в уряд ніхто не хоче. А це вже питання того, наскільки ключові політичні сили готові брати на себе відповідальність і мають відповідний кадровий резерв для управління державою. З огляду на реакцію - з відповідальністю перед українським народом на словах справа значно краща, ніж насправді", - каже Сюмар.

Як відомо, згідно з Конституцією, прем'єр призначається Верховною Радою за поданням президента.

Кандидатуру президенту пропонує коаліція депутатських фракцій.

Інші члени Кабміну призначаються Радою за поданням прем’єра.

Українська правдаpowered by lun.ua