Будівлю Меджлісу в Сімферополі хочуть продати на аукціоні

Середа, 19 листопада 2014, 10:05

Майно благодійної організації "Фонд "Крим", зокрема будівлю в центрі Сімферополя, де також розташовувався Меджліс кримськотатарського народу, планують реалізувати на відкритих торгах.

Про це журналістам повідомив адвокат Джеміль Темішев, пишуть "Крим.Реалії".

Як зазначається, ця інформація міститься в позовній заяві "Держкомітету" Криму з охорони культурної спадщини до БО "Фонд "Крим". 

"Наш процесуальний опонент подав позовну заяву до Господарського суду. Позовні вимоги сформульовані наступним чином – вилучити у "Фонду "Крим" це приміщення і в подальшому реалізувати його на відкритих торгах", - розповів Темішев.

Дата проведення засідання Господарського суду Криму, на якому розглядатиметься питання про вилучення будівлі у Фонду, стане відома до кінця тижня.

На думку адвоката, судові розгляди, які зараз ведуться навколо Фонду та його керівництва -це спроба "задавити організацію і потім закрити її".

18 листопада в Сімферополі відбулося судове засідання, на якому керівнику БО "Фонд "Крим" Різі Шевкієву присудили штраф у розмірі 350 тисяч рублів, а самому Фонду - штраф у 4,5 мільйонів рублів.

Всьому цьому передували обшуки та арешт будівлі Фонду, керівництво якого має намір оскаржити судові рішення і також звертатися в міжнародні суди.

Економічна правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...