Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

"Мінстець" нараховуватиме кілька десятків людей і коштуватиме 4 мільйони

Середа, 10 грудня 2014, 14:11

Міністерство інформполітики буде нараховувати 20-30 осіб, а бюджет складатиме 4 млн. гривень.

Про це повідомив міністр інформполітики Юрій Стець.

За його словами, це будуть "20 головастиків, які вироблятимуть інформаційну стратегію держави".

Він підтвердив, що у штатному розкладі будуть заступник міністра та керівник апарату. Він нагадав, що є постанова уряду, згідно з якою в кожному міністерстві має бути заступник з питань євроінтеграція і очевидно, що ця посада теж буде у штатному розкладі.

За словами Стеця, бюджет міністерства складатиме біля 4 млн. грн.

В міністерстві будуть три департаменти. Один займатиметься стратегією інформаційної політики і безпеки. Другий – інформаційними загрозами, третій  - налагодженням внутрішньої комунікації між міністерствами.

Стець відповідаючи на питання одного з членів комітету Олександра Сочки про те, чи не перетвориться міністерство в міністерство правди і чи не буде цензури сказав, що можливість вплинути на статтю чи матеріал не більша, ніж у будь якого громадянина Украіни. "Може подати до суду", - сказав він.

Стець також сказав що сподівається, що Держтелерадіо буде ліквідовано. Він висловив сподівання, що ВР знайде 300 голосів щоб його ліквідувати.

Водночас голова комітету зі свободи слова Вікторія Сюмар заявила, що "впродовж тижня комітет підготує правки до положення і через секретаріат передасть Стецю".

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: