Яценюк про корупцію в уряді: Чекаємо на Антикорупційне бюро, бо роботи багато

Вівторок, 30 грудня 2014, 15:58

Глава уряду Арсеній Яценюк сподівається, що з початком роботи Антикорупційного бюро корупціонери в урядових структурах будуть притягнуті до відповідальності – і колишні, і чинні.

Про це Яценюк заявив у ході підсумкової прес-конференції  30 грудня.

Так, на питання про відповідальність Євгена Бакуліна, Бориса Остапюка, Володимира Зіневича, Михайла Лабутіна   та інших, проти кого були порушені кримінальні порушення, Яценюк заявив: "В уряду немає повноважень притягати когось до відповідальності, є можливість лише виступити з ініціативою розслідувати діяльність".

"Я би дуже хотів, щоб вся правоохоронна система та органи прокуратури притягнули до відповідальності як сьогоднішніх, так і минулих. До того моменту – доки реально високопосадовці колишнього режиму і сьогоднішньої влади не сядуть у тюрму – ніхто не повірить у справедливість", - зазначив він.

При цьому Яценюк заявив, що може як прем'єр "подати ще два десятки законів про боротьбу з корупцією, і можу дати гарантію – всі вони будуть проголосовані".

"Це мало кому цікаво. Як громадянин я вимагаю від правоохоронців – притягніть винних до відповідальності реального, справжнього корупціонера".

"Сподіваюся, що з призначенням глави Антикорупційного бюро справи підуть краще, бо обсяг роботи там – м'яко кажучи великий – починаючи з проведення обшуків без санкцій, закінчуючи всією широтою повноважень по боротьбі з корупцією", - додав Яценюк.

Українська правдаpowered by lun.ua