Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Стець хоче створити "інтернет-армію"

Середа, 28 січня 2015, 10:10

Міністр інформаційної політики Юрій Стець сподівається, що йому вдасться сформувати "інтернет-військо" для донесення правдивої інформації про Україну.

Про це він розповів в інтерв'ю "телеканалу 24"

"Щодо донесення правдивої інформації до тих людей, які спілкуються в інтернеті, для цього не потрібні боти та тролі. Той, хто користується соцмережею не перший день, бачить це і розуміє. Для цього треба об’єднати людей, які є авторитетними в соцмережах, і мають велику кількість людей, які їх чують. Об’єднати їх у роботі. Тобто зробити координаційний центр між ними", - сказав Стець.

За його словами, вони працюватимуть не на міністра, а "на державу України".

Стець розповів, що вже зустрічався з кількома блогерами:

"Я не збираюсь з ними домовлятися. Я збираюсь з ними зустрічатись, і зараз це роблю. Наприклад, зустрічався з Дмитром Тимчуком; з блогером, який називався Крус Крус, а насправді, його прізвище Барабошко. Ці люди, якщо їм терміново в швидкому порядку давати інформацію, яка спростовує ті чи інші фейки, готові допомагати розносити її по інтернету".

Міністр ще не знає, скільки людей буде в цій команді:

"Скільки знайдеться людей.  Але чим більше, тим краще. Я сподіваюсь, що так і буде. Всі люди, які свідомі в інтернеті, вони будуть нашим інтернет-військом України", - сказав Стець.

Раніше міністр говорив, що Міністерство інформполітики буде нараховувати 20-30 осіб, а бюджет складатиме 4 млн. гривень.

Як відомо, журналісти висловлювали побоювання, що створення цього міністерства погіршить ситуацію зі свободою слова в Україні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: