25.06

Банківський форум

Дебальцеве фактично в оточенні. Бойовики й Росія блокують виїзд ОБСЄ в місто

Вівторок, 17 лютого 2015, 14:58

Бойовики штурмують Дебальцеве, під їхнім контролем уже частина міста, місто фактично перебуває в оточенні.

Про це "Українській правді" повідомив в.о. начальника прес-служби Генштабу Владислав Селезньов і бійці, які знаходяться на місці події.

"Іде штурм базового табору сил АТО в Дебальцеве. Бойовики атакують із артилерії, бронетехніки, тривають вуличні бої. Фактично частина міста перебуває під контролем бойовиків. Іншу контролюють сили АТО", - сказав він.

Крім того, за словами Селезньова, один з конвоїв, який ішов в оточення, був розбитий.

У вівторок вдень також стало відомо, що конвой з вантажем так і не дійшов до бійців.

"Конвой розбили. Хлопці потрапили у полон. Бойовики вже почали кампанію, що люди здалися добровільно. Але це неправда. Вони потрапили в полон під час бою", - розповів Селезньов.

"Ми в оточенні до нас ніхто не пробився", - розповів боєць.

"Ситуація дуже погана, ми перебуваємо в блокаді. Дороги життя немає", - повідомив інший боєць.

У той же час заступник начальника ГУМВС Донецької області Ілля Ківа підтвердив інформацію про те, що бойовики проводять зачистки в частині Дебальцевого.

"Бойовики заглибилися в місто, по частині міста проводять зачистки. Нам все складніше і складніше стає утримувати наші позиції. Ось кожна хвилина грає в мінус нам", - повідомив він в ефірі "5 каналу" телефоном.

"Ми або повинні повноцінно оцінити ситуацію і дати можливість артилерії працювати безперебійно, що дасть можливість відтіснити бойовиків від наших позицій ... Тому що, ну, ми вже працюємо і з ними воюємо в прямому контакті", - сказав Ківа.

За словами Селезньова, у Соледарі проходять переговори, у яких беруть участь керівники робочої групи по припиненню вогню від України генерал-майор Олександр Розмазнін, від Росії - Олександр Вязніков, від бойовиків – Денис Пушилін і Владислав Дейнего.

Представники бойовиків і російська сторона блокують поїздку ОБСЄ в Дебальцеве, заявляючи, що там тривають бої.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: