У Стеця навчили користувачів інтернету створювати ботів

Вівторок, 24 лютого 2015, 15:23

Проект Міністерства інформаційної політики "Інформаційні війська України" розіслав зареєстрованим користувачам інструкцію зі створення підставних акаунтів – так званих ботів.

Необхідністю створення ботів називається небезпека бути заблокованим за "поширення правди" при коментуванні "ворожих новин".

"Агенти Кремля ніколи не використовують своїх справжніх сторінок. Для цих цілей вони створюють інші акаунти", – йдеться у повідомленні.

При створенні ботів, згідно з інструкцією, необхідно створити нову поштову скриньку і зареєструватися з неї у основних соцмережах, використовуючи вигадане, але поширене російське ім'я та прізвище. Відомості про новий акаунт слід заповнити повністю, місцем проживання вказати одне з міст Донбасу, додати максимум фотографій з рідними та природою, знайдених в інтернеті.

На аватар, продовжують у повідомленні, зазвичай ставлять фотографію реальної людини, віддзеркалену у графічному редакторі.

Також рекомендується додавати друзів для підняття довіри до бот-акаунта і підписатися на місцеві сторінки.

 

"Для того, щоб російські фейки не заблокували тебе, ми рекомендуємо приховувати своє ім'я і персональні дані у інформаційній протидії з ними", – сказано у повідомленні "Інформаційних військ".

Українська правдаpowered by lun.ua