Адвокат Савченко представив докази її невинуватості

16 переглядів
Середа, 11 березня 2015, 08:21

Захист українки Надії Савченко має відео, записане росіянином, яке підтверджує, що її викрали ще до того, як загинули російські журналісти Ігор Корнелюк і Антон Волошин.

Про це в ефірі телеканалу "24" повідомив адвокат Марк Фейгін.

На відео знято, як терористи надягли на голову Савченко пов'язку і допитують її.

"Те, що це територія України, не оскаржує навіть слідство, оскільки слідство не стверджує зворотне, а погоджується з тим, що вона потрапила в полон у батальйон "Зоря" 17 червня. Тут значно важливіший час", - сказав Фейгін.

За словами адвоката, власні експерти визначили, що відео було знято близько 10 години ранку.

Позиція слідства така, що Савченко коректувала вогонь, коли було вбито російських журналістів, а після цього, близько 12 годин, подзвонила комбату "Айдару" Сергію Мельничуку. Однак дані слідства і відео не збігаються, адже згідно з доказами захисту Надія вже 2 години перебувала в полоні, у неї забрали телефон і одягли її в балаклаву.

"Наші фахівці провели свою експертизу. Фахівець визначив по градусах, азимутах, позицією сонця, що це 10 ранку", - пояснив Фейгін.

Захист Савченко подав клопотання, щоб це відео долучили до матеріалів справи й провели дві експертизи: для визначення голосу Савченко й цифрову експертизу на визначення часу зйомки.

Автор відео – громадянин Росії Єгор Рускій, який зараз називає себе мером Лутугіне, селища під Луганськом.

Адвокати вимагають у слідства допитати і його.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua