У ГПУ ще не знайшли, за що можна зняти недоторканність із Клюєва

П'ятниця, 13 березня 2015, 09:30

У Генпрокуратурі не мають достатніх доказів причетності до кримінальних діянь депутата Сергія Клюєва щоб просити Верховну Раду зняти із нього недоторканість.

Про це йдеться у відповіді ГПУ на запит депутата від БПП Мустафи Найєма.

"Обставини діяльності Клюєва С. П. є предметом дослідження низки кримінальних проваджень, в яких слідчим шляхом перевіряється його причетність до вчинення кримінально карних діянь, проте орган досудового розслідування на цей час не володіє достатньою сукупністю доказів, які дають переконливі підстави для звернення до Верховної Ради з поданням про надання згоди на притягнення Клюєва С. П. до кримінальної відповідальності", - йдеться у відповіді.

Саме тому ГПУ не просила Раду зняти недоторканність з Клюєва, однак "розслідування можливої причетності Клюєва С. П. до вчинення кримінальних правопорушень продовжується".

"За моєю інформацією, подібне (звернення до Ради – ред.) було підготовлено ще в часи генпрокурора Віталія Яреми. Однак наступнику - Віктору Шокіну - відповідні документи передані не були", - написав Найєм. 

Депутат нагадав, що ЄС повідомляв, що в разі відсутності такого подання у Раду він муситиме зняти санкції з усіх активів братів Клюєвих.

Як відомо, 6 березня Європейський союз уже зняв санкції з 4 чиновників часів Віктора Януковича, але продовжив стосовно самого Януковича і ще 17 людей з його оточення.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування