Між Горлівкою й Дебальцевим – 6 тисяч бойовиків, техніка поблизу - ІС

Вівторок, 17 березня 2015, 09:59

У районі Горлівка – Єнакієве – Дебальцеве зосереджено близько 6 тисяч бойовиків, які мають у розпорядженні потужні й далекобійні засобами ураження.

Про це повідомляє організатор групи "Інформаційний спротив", депутат Дмитро Тимчук вранці 17 березня у Facebook.

"Триває посилення боєздатності "армій" "ДНР" і "ЛНР". Відзначається прагнення командування російсько-терористичних військ збалансувати чисельність і структуру своїх формувань на тій чи іншій ділянці відповідно до поставлених завдань. Удосконалюється система керування військами", - пише він.

У районі н.п. Красний Луч з'явився черговий "навчальний центр" для бойовиків, які прибувають як із РФ, так і зі складу місцевих бандформувань "на перепідготовку", повідомляє Тимчук.

"У районі Горлівка – Єнакієве – Дебальцеве на сьогодні сконцентроване близько 6 000 осіб у складі формувань російсько-терористичних військ ("Горлівський гарнізон", частина бандформування "Оплот", декілька дрібніших підрозділів, у т.ч. "Схід" і "Сомалі")", - пише він.

Характерна риса цього угруповання, за його словами, – наявність потужних і далекобійних засобів ураження, які оперують у базовому районі (РСЗО 9 ДО58 "Смерч", ствольна й самохідна артилерія).

"У більшості випадків засоби ураження "відведено" на позиції, з яких менше, ніж за 60 хвилин, можуть зайняти свої старі основні вогневі позиції поблизу "переднього краю", - заявляє Тимчук.

Також на ділянці від Красногорівки до північних околиць Горлівки, за даними ІС, зосереджено до 60 танків (Т-64 різних модифікацій, а також Т-72, укомплектовані новими типами снарядів і устаткуванням, що дозволяє вести бій на більших дистанціях і в темний час доби), не менше 95 різних ББМ (бойових броньованих машин, в основному БТР-80 і БМП-2, є невелика кількість БТР-82).

Також у даному районі розгорнуто структуру тилового постачання й систему ППО (3 РЛС, а також значна кількість вогневих підрозділів, які забезпечують протиповітряну оборону, у тому числі безпосередньо на "передньому краї").

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua