"Що за бульба без укропа?" - Мінськ відсвяткував День Волі

Середа, 25 березня 2015, 18:03

У Мінську відсвяткували річницю проголошення незалежності Білоруської Народної Республіки - День Волі.

Про це інформує білоруська служба "Радіо Свобода".

Незважаючи на те, що акція проходила в робочий час, кількість людей, які взяли в ній участь, була значною - під час ходи кількість учасників сягала 2 тисяч осіб.

Учасники прикрасили акцію біло-червоно-білими прапорами, прапорами України і Євросоюзу.

Серед гасел на розтяжках: "Що за бульба без укропа?", "Росія - це війна", "Stop імперія!", "Сьогодні гризуть Україну, завтра візьмуться за нас!", "Крим - Україна, щастя країні". Таким чином, як зазначили організатори акції, центральною темою заходу стала солідарність з Україною.

Фото з Твіттера Сharter97.org

У ході, яка пройшла від майданчика біля кінотеатру "Жовтень" проспектом Незалежнасьці і вулиці Сурганова до входу в парк Дружби народів, взяли участь відомі білоруси Олександр Мілінкевич, Олексій Янукевич, Анатолій Лебедько, Юрій Губаревич, Лявон Борщевський, Григорій Кастусєв, Віталій Римашевський, молодіжні лідери Дмитро та Анастасія Дашкевич, Микола Демиденко та інші.

За інформацією Радіо Свобода, під час акції і після неї були затримані кілька людей. Також учасники кілька разів чули, як міліціонерам веліли по рації затримувати активістів у масках.powered by lun.ua