25.06

Банківський форум

Заступник Шокіна: за пропозицію "утримання" у 10 мільйонів порушено справу

Вівторок, 21 квітня 2015, 12:52

За фактом пропозиції заступнику генпрокурора Давиду Сакварелідзе взяти його "на утримання" за $ 10 мільйонів щомісяця порушено кримінальну справу.

Про це сам Сакварелідзе заявив в ефірі 5 каналу.

"Такий факт був. Якщо чесно, спочатку я не сприйняв це серйозно - через названу суму. Думав, хтось мене перевіряє - наскільки це (підкуп) реально", - повідомив він.

"(Пропонували) кришування однієї з діючих схем. ... Справу вже порушено", - заявив він.

При цьому Сакварелідзе зазначив, що не може говорити про деталі: "Нехай слідство в цьому розбирається".

Він також зазначив, що "треба звикати до відкритості прокурорів та посадових осіб. "Не думаю, що ситуація, коли хтось (раніше) це приховував і брав гроші, було краще ", - зазначив він.

За словами заступника  генпрокурора, "кожен такий факт має бути внесений до ЄРДР і повинен перевірятися ще раз - навіть самий несерйозний і смішний".

Говорячи про суми хабарів в Україні "за кришування бізнесу", Сакварелідзе зазначив, що "напевно, вони залежали від "бізнесу"- починаючи від контрабанди, закінчуючи енергомафією і будівництвом".

Також він повідомив, що отримує інформацію про факти "кришування" співробітниками прокуратури.

"На цьому тижні буде створено Службу генеральної інспекції, яка буде цим займатися. Сподіваюся, у нас вистачить ресурсу, тому що такої інформації буде багато", - повідомив заступник генпрокурора.

За словами Сакварелідзе, у Службі буде 8-9 слідчих, 33 працівники по службовій перевірці, процесуальні керівники.

"Ми нічого не вигадували - такі Служби існують у США, Англії, Ірландії, Франції і т.д. Таким організаціям, як ГПУ, потрібні такі відділи", - пояснив він.

Як відомо, раніше Сакварелідзе повідомив, що йому на даній посаді вже пропонувати хабар: "Мене хотіли взяти на "утримання" - 10 мільйонів доларів на місяць".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: