Депутат - експертам від Клюєва: Ви не врахували реалій системи Януковича

Четвер, 28 травня 2015, 20:23

Депутат від "Самопомочі" Павло Кишкар закликає закордонних експертів, які захищають депутата Сергія Клюєва, оцінювати ситуацію у прив’язці до реалій України за часів Януковича.

Про це він заявив на засіданні регламентного комітету, де американські та австрійські адвокати Клюєва зачитали висновки експертиз, проведених на замовлення Клюєва щодо його непричетності до фактів майнового шахрайства.

"Цікаві висновки цих експертів, але якщо людина отримала гроші від мене чи від компанії і дає висновки щодо цієї чи іншої події, думаю, що її висновки є упередженими. І упередженість полягає у фінансовій зацікавленості", - зазначив він.

Кишкар також розкритикував той факт, що документи щодо діяльності приватної компанії були передані до державних органів інших країн, зокрема посольств Австрії та США, назвавши це прямими виявом неповаги до України.

"Яке право має приватна компанія лобіювати інтереси тих чи інших фізичних осіб серед державних установ США та Австрії", - сказав він.

"Також нагадую американо-австрійським спеціалістам про ситуацію, яка була за часів панування системи Януковича. Жодна людина, яка не пов’язана з цією системою, не могла взяти компенсацію за кредитом, але у ваших висновках це жодним чином не відображено", - звернувся Кишкар до експертів, яких привів з собою на комітет Клюєв.

"Ви абсолютно суб'єктивно і упереджено зробили ці висновки. Якби ви відчували  те, що було в цій державі за системи Януковича, ви б зрозуміли, який вплив мав Андрій Клюєв і дотичні до нього особи в тому числі, я думаю, його брат", - наголосив він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування