Прокуратура оскаржить можливість внести заставу за затриманого у справі Бузини

П'ятниця, 19 червня 2015, 12:45

Прокуратура Києва подасть апеляцію на ухвалу Шевченківського райсуду Києва в частині можливості внесення застави для Дениса Поліщука, підозрюваного в убивстві Олеся Бузини.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Генпрокуратури.

Шевченківський районний суд столиці вночі обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою двом особам, яких 18 червня затримали в рамках розслідування вбивства журналіста Бузини.

"Під час судового засідання прокурор заявив, що оголошена вказаним особам підозра у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство), є обґрунтованою і підтверджується наявними доказами. Крім того, існують ризики, що підозрювані можуть переховуватися від слідства і впливати на хід досудового розслідування", - запевняє прокуратура.

Згідно з ухвалою суду, 26-річний Андрій Медведько перебуватиме під вартою до 14 серпня 2015 року.

Щодо 25-річного Дениса Поліщука застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів, але з можливістю внесення застави у розмірі 5 млн гривень.

"З огляду на те, що Поліщук підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину, прокуратурою міста Києва буде внесено апеляцію на ухвалу районного суду в частині можливості внесення застави", - заявляє прокуратура.powered by lun.ua