Харківський губернатор: Курченка як фігури більше немає у всіх сенсах

Понеділок, 22 червня 2015, 17:29

Харківський губернатор Ігор Райнін стверджує, що харківський олігарх-втікач Сергій Курченко більше не має в області жодного впливу.

Про це він сказав в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на запитання, чи спілкувався він з екс-олігархом після вступу на посаду.

"З Курченко не спілкувався, ясна річ. Нам нічого обговорювати. І впливу у нього жодного в Харкові немає. Залишилися якісь опосередковані структури, але це все дрібниці. Як фігури в Харкові Курченка немає у всіх сенсах", – сказав він.

Райнін додав, що відібрати у Курченка футбольний клуб "Металіст" можливості немає, оскільки він є приватною власністю, але висловив упевненість, що з часом ситуація "вирішиться на користь харків'ян".

При цьому губернатор заявив, що підтримує добрі відносини з харківським бізнесменом Олександром Ярославським.

"Ярославський повністю підтримує дії нинішньої влади і у нас нормальні робочі стосунки", – сказав Райнін.

Він додав, що спілкується і співпрацює і з мером Харкова Геннадієм Кернесом, але тільки "у всіх необхідних господарських, соціальних і адміністративних питаннях".

"Але особистих стосунків жодних немає – просто так, дізнатися, як справи або обговорити футбол ми не телефонуємо один одному. Ми дуже різні, у нас різні життя і оточення, різні політичні погляди і я впевнений, так буде і надалі", – запевнив Райнін.