У БПП хочуть звільнити Квіташвілі і натякають на ще кількох міністрів

Вівторок, 30 червня 2015, 11:06

Верховна Рада в четвер розгляне кадрові питання та виборчий закон.

Про це у вівторок в кулуарах парламенту заявив заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко, інформує прес-служба партії президента.

За словами депутата, в четвер парламент планує розглянути кадрові питання.

"Ми пропонуємо в четвер розглянути в Раді питання зміни міністра охорони здоров’я.  В нас немає особливих претензій до цієї людини,  але на сьогоднішній день керувати ситуацією в міністерстві він не може", – сказав Кононенко.

Він зазначив, що президент у вівторок внесе подання на призначення голови СБУ, зокрема йде мова про Василя Грицака.

"Сьогодні буде подання від президента України Петра Порошенка щодо голови служби безпеки, це буде пан Грицак. Василь Грицак зустрінеться з фракціями коаліції та депутатськими групами. І вже в четвер парламент буде визначатися з цим питанням", – наголосив заступник голови фракції.

Кононенко розповів, що також цього тижня депутати розглянуть закон "Про місцеві вибори".

"Я спілкувався з головою правового комітету Русланом Князевичем, у виборчий закон внесено 300 поправок. Сьогодні комітет розгляне ці зміни і роздасть порівняльну таблицю депутатам. Сподіваюся,  в четвер ми проголосуємо цей важливий закон", – додав Кононенко.

В свою чергу голова фракції БПП Юрій Луценко виступаючи у вівторок на засіданні ВР, зазначив: "є надто багато запитань про катастрофічну ситуацію в Міністерстві охорони здоров'я. Ми далі не можемо терпіти бездіяльність у цьому відомстві".

За його словами, також є запитання до забезпечення формою наших військових, до міністра оборони.

"У нас є питання, як десятки раніше судимих змогли потрапити у добровольчі батальйони МВС. Ці питання ми будемо вирішувати у робочому порядку", - зазначив Луценко.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.