Губернатор: На Закарпатті шукають озброєних бійців ПС, знайдено зброю

Неділя, 12 липня 2015, 22:09

У ході проведених у Закарпатській області обшуків виявлено зброю, пошук озброєних бійців "Правого сектора" триває.

Про це в ефірі каналу "24" заявив голова Закарпатської ОДА Василь Губаль.

"Йде пошук озброєних членів" Правого сектора ", проведено обшуки, знайдено чимало зброї", - сказав він.

Говорячи про причини збройного конфлікту, який почався 11 липня у Мукачевому, Губаль висловив думку, що "сторони не могли поділити якийсь вплив".

У той же час, за його словами, МВС і СБУ "взяли ситуацію під контроль".

"Закарпатці можуть бути спокійні", - заявив він.

11 липня при в’їзді до Мукачевого було заблоковано дорогу до міста; люди, озброєні автоматичною стрілецькою зброєю, відкрили вогонь в районі Червоної гірки. Повідомлялося про 9 поранених та кількох загиблих. Згодом стало відомо про 11 постраждалих.

За фактом інциденту у Мукачевому прокуратура Закарпатської області відкрила кримінальні провадження за попередньою правовою кваліфікацією "терористичний акт" (ч.3 ст. 258 КК України) та "створення злочинної організації" (ст. 255 КК України).

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що у Мукачевому триває спецоперація із блокування, роззброєння і затримання банди, яка здійснила напад на цивільний об’єкт.  

Заблоковані на околицях Мукачевого бійці ПС заявили, що готові здатися тільки у випадку прямого наказу Дмитра Яроша, а також за умови, що їх відправлять одразу в Київ у СБУ. 

12 липня заступник голови СБУ, очільник антитерористичного центру при СБУ  Віталій Маліков заявив, що у представників Правого сектору, які переховуються в околицях н.п. Лавки на Закарпатті час на перемовини з силовиками "майже вийшов", якщо вони не складуть зброю - почнуться затримання.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...