Стало відомо, з кого Шокін просить зняти недоторканність

Вівторок, 21 липня 2015, 11:38

Депутатом, з якого Генпрокуратура просить зняти депутатську недоторканність, є член фракції Радикальної Партії Андрій Лозовий.

Про це "Українській правді" повідомили поінформовані джерела в правоохоронних органах.

Сам Лозовий в коментарі Українській правді теж не виключив, що йдеться про нього.

"Може і на мене (подання -- УП)", - сказав він.

Трохи згодом Олег Ляшко підтвердив, що йдеться по Лозового.

"Генпрокурор Шокін вніс подання до парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт мого бойового побратима і заступника Андрія Лозового", - написав він на своїй сторінці Facebook.

"Це помста Президента Порошенка за нашу позицію по голосуванню проти особливого статусу Донбасу. Порошенко мені особисто погрожував внести подання на депутатів-радикалів, якщо ми його не підтримаємо", - заявив Ляшко.

"Даючи незаконні команди генпрокурору про арешт депутатів-патріотів і покриваючи головних поплічників Януковича Бойка, Льовочкіна та інших, Порошенко свідомо розвалює демократичну коаліцію і клеїть ширку з регіоналівською бандою", - додав він.

Генпрокурор Шокін вніс подання до парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт мого бойового побра...

Posted by Олег Ляшко on 21 липня 2015 р.

Раніше лідер фракції Олег Ляшко заявив, що ГПУ готує на Лозового подання. Тоді він заявив, що Лозового звинувачують у тому, що він начебто бив сільського голову Коцюбинського Київської області.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...