Кремль придумав для Савченко нові випробування - адвокат

Понеділок, 27 липня 2015, 14:25

Захист народного депутата Надії Савченко здивований розміщенням її в Новочеркаському СІЗО і вважає, що це сприяє її ізоляції, ускладнює роботу адвокатів і може зашкодити здоров'ю української льотчиці.

Про це адвокат українки Марк Фейгін сказав "Укрінформу".

"Це, щонайменше, дивне рішення - розмістити Надію Савченко в Новочеркаському СІЗО, в двох годинах їзди від Донецька. А її возитимуть в автозаку, а не у вертольоті, по 30-градусній спеці. Якщо початок засідання призначать на 9-10 годину, то вона має бути готова до виїзду вже о 6-й. Там же збір, перевірка, очікування - непроста процедура. Все це може погано позначитися на її здоров'ї", - зазначив Фейгін.

Він також вказав на те, що таке місцерозташування ускладнює контакти підзахисної з адвокатами:

"Ймовірно, комусь з нас просто доведеться жити десь там, щоб бути з нею в контакті. Причому такому, який забезпечив би конфіденційність спілкування. Це все ускладнює комунікацію команди адвокатів".

У результаті Фейгін відзначив, що якщо судова влада Росії не змінить місце підсудності з Донецька Ростовської області на інше або не переведе Надію Савченко до СІЗО ближче до місця суду, то це можна буде кваліфікувати як спробу максимально можливої ізоляції Савченко і ускладнення роботи захисту.

Як відомо, 25 липня уповноважена з прав людини в Росії Елла Памфілова заявила, що Савченко ввечері доставили до слідчого ізолятора №3 в місті Новочеркаську Ростовської області.powered by lun.ua