Захисту Савченко відмовили у суді присяжних

10 переглядів
Понеділок, 6 липня 2015, 18:30

Захисту українки Надії Савченко, обвинуваченої в Росії у справі про вбивство російських журналістів, відмовлено у всіх клопотаннях.

Про це заявив її адвокат Микола Полозов.

"Я телефонував до Слідчого комітету. У всіх клопотаннях захисту Надії Савченко відмовлено, а справу передано до прокуратури", - зазначив захисник.

Він уточнив, що відмови слідства відправлені адвокатам поштою.

Раніше захист Савченко клопотав про припинення кримінальної справи за відсутністю складу злочину, проведення судового розгляду в Москві, в суді присяжних, а також виключення низки доказів і допит декількох свідків.

21 травня адвокат Савченко Марк Фейгін заявив, що слідчий комітет РФ офіційно завершив розслідування кримінальної справи у відношенні Надії Савченко. "Тут 24 томи по 300 сторінок, спочатку почнуть знайомитися потерпілі, потім уже ми", - повідомляв він.

1 липня в Московському міськсуді заявили, що Савченко і її адвокати нібито повністю ознайомилися з матеріалами кримінальної справипроти українки.

6 липня Фейгін повідомив, що суд над його підзахисною "за суттю" можуть проводити в Москві чи Ростові.

Як відомо, Савченко брала участь у АТО на Донбасі, де її захопили й вивезли до Росії, де вже понад рік незаконно утримують у російському СІЗО, навіть попри її тривале голодування на знак протесту.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua