Адвокати готують Савченко до обвинувального вироку на 25 років

5 переглядів
П'ятниця, 14 серпня 2015, 11:09

Захист української льотчиці Надії Савченко готує її до того, що вирок російського суду буде обвинувальним.

Про це, повідомив Бі-бі-сі захисник українки Марк Фейгін.

"Ми готуємо Надію до того, що буде вирок. Обвинувальний вирок на 25 років, при тому що це ніяк не буде пов'язано з тим, що відбуватиметься на суді. На суді ми доведемо її невинність процесуально абсолютно", - сказав Фейгін.

При цьому адвокат допускає, що Савченко не відбуватиме термін у Росії; замість цього льотчицю можуть передати на батьківщину. Фейгін вважає такий варіант розвитку подій найбільш імовірним.

Адвокат додав, що він сумнівається в тому, що Росія може забезпечити Савченко незалежний суд, оскільки він має досвід участі на стороні захисту в "політичних" справах.

Фейгін упевнений, що довгий термін позбавлення волі, який в результаті розгляду може отримати Савченко, спричинить великий вплив на російське суспільство.

"О-о-о, ви знаєте, це буде величезна віха, тому що ступінь публічності в цій справі і те, що загрожує Савченко, - це не два роки, як в учасниць Pussy Riot, а 25 років. Невинну людину засудити... Після цього ні суд російський, ні російська влада не будуть колишніми в сприйнятті міжнародної спільноти. Ви не стаєте ІДІЛом, де закопують живих людей, тільки тому що ви їх не закопуєте. Але це не означає, що ви їх не засуджуєте", - сказав Фейгін.

Як відомо, Савченко звинувачують у вбивстві двох і більше осіб, замаху на вбивство, а також незаконному перетині кордону Росії. Українська льотчиця і депутат відкидає звинувачення, вказуючи на те, що її викрали і незаконно перемістили на територію Росії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua