Бойовики лякають населення наступом сил АТО і "котлами"

П'ятниця, 21 серпня 2015, 12:49

Псевдовлада окупованої частині донецької області залякує місцевих жителів планами Генштабу почати наступ і взяти в кільце Донецьк.

Про такі нібито плани заявив Едуард Басурін, який називає себе міністром оборони формування "ДНР", передає підконтрольний бойовикам сайт ДАН.

 "Від джерела в українському генеральному штабі, як не дивно, але там досі є справжні офіцери, які не хочуть воювати з власним народом, отримана інформація про задум майбутніх дій української армії", - зазначив він.

За його словами, після "проведення артилерійського обстрілу позицій "ДНР", ВСУ почнуть наступ на Маріупольському і Дебальцівському напрямках".

"Двома ударами в напрямку населеного пункту Успенка Київ планує завдати ураження" "ДНР" і вийти на кордон з РФ, і надалі не допустити виходу мирних жителів на територію Росії", - продовжив Басурін.

"Одночасно з цим на Донецькому напрямку двома угрупованнями Україна має намір почати наступ північніше й південніше Донецька в напрямку Іловайська, щоб замкнути кільце навколо столиці республіки", - сказав він.

За його словами, на Луганському напрямку ЗСУ планують вести окремі бойові дії з підрозділами бойовиків "Народної міліції ЛНР" з метою не допустити їх перекидання на допомогу донецьким бойовикам.

"Надалі активні бої будуть розв'язані на Луганському напрямку, з метою вийти на кордон з РФ", - розповів представник "військового відомства" бойовиків.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування