Одіозного кума Табачника звільнили з НАУ

П'ятниця, 21 серпня 2015, 14:33

Новопризначений в.о. ректора Національного авіаційного університету Рімвідас Хращевський звільнив першого проректора вузу Максима Луцького і ще чотирьох проректорів.

Про це повідомляється на сайті навчального закладу.

Крім Луцького були звільнені проректори Павло Борсук, Ярослав Козачок, Ірина Зарубінська та Анатолій Полухін.

"Зазначені особи були призначені на свої посади екс-ректором (Миколою) Куликом із перевищенням службових повноважень без погодження Вченої ради НАУ, всупереч Статуту, та перебували на них всупереч нормам чинного законодавства України", – сказано у повідомленні.

Крім того, додали у вузі, всупереч статуту НАУ умови та розмір оплати праці цих людей встановлювався самовільно, без погодження за встановленою процедурою.

"Йдеться про значні обсяги бюджетних коштів", – зауважили у відомстві.

Як відомо, у 2006-му Луцького було обрано у Верховну Раду від "Блоку Юлії Тимошенко", однак того ж року він перейшов до регіоналів.

У 2010-му Луцький повторно обрався в Раду, наступного року ставши головою комітету з питань науки і освіти. Там він був одним з найвідоміших соратників тодішнього міністра освіти Дмитра Табачника.

У 2012-му Луцький програв на виборах до Верховної Ради БЮТівцю Дмитру Андрієвському.

У березні 2013 року тодішній президент Віктор Янукович призначив Луцького на посаду голови Солом'янської РДА.

У червні 2014 року Луцький став проректором НАУ, а у жовтні у цьому вузі агітував за свого колишнього суперника Андрієвського вже як за кандидата у Раду від БПП. Правда, пізніше Андрієвський стверджував, що це не було агітацією.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування