Тука придумав, як покласти край контрабанді

Середа, 23 вересня 2015, 10:38

Луганська обласна ВЦА розробила механізм для боротьби із контрабандою на окуповані території.

Про це йдеться у повідомленні Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

"Я маю намір поставити крапку в боротьбі з незаконним переміщенням товарів у регіоні, а мобільні групи допоможуть мені забити останній цвях у труну "контрабандистів" та їх поплічників. Ця маленька війна за велике "бабло" сильно затягнулася і, на жаль, коштувала багатьом життя", – сказав губернатор Георгій Тука.

Він підписав відповідне розпорядження.

Як зазначили в ВЦА, раніше "контрабандисти" проїжджали блокпости першого рубежу з документами на перевезення вантажу, так би мовити, для забезпечення потреб населених пунктів, розташованих уздовж лінії розмежування. Але обсяги цих "потреб" були колосальні. Можна було зустріти цілі фури, які згідно з документами везли продукти в магазин у село, у якому проживає не більше 50 душ. Куди везли товар? Питання риторичне.

Тепер щомісячно буде визначено перелік суб’єктів, яким дозволено переміщення товарів.

Цей перелік буде оновлюватися щомісячно. Дані про обсяг товару та необхідну кількість основних продуктів харчування для забезпечення потреб мешканців населених пунктів буде надаватися керівниками районних ВЦА, розташованих на лінії розмежування. Список суб’єктів господарської діяльності, яким дозволено перевезення товарів, буде передаватися на блокпости та опублікований на офіційному сайті Луганської обласної ВЦА щомісячно. 

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування