ЦВК не знайшла підстав позбавляти мандата Вітка

34 перегляди
П'ятниця, 25 вересня 2015, 19:33

Центрвиборчком не бачить підстав для визнання Тетяни Юзькової обраним депутатом замість Артема Вітка, який заявив про вихід з фракції Радикальної партії у Верховній Раді.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Центральної виборчої комісії.

Раніше Радикальна партія попросила ЦВК визнати обраним наступного за черговістю кандидата у народні депутати у виборчому списку партії, бо керівництво політичної сили вирішило достроково припинити повноваження Вітка через його бажання вийти з фракції.

Однак сам Вітко повідомив у Центрвиборчком про те, що жодних заяв не подавав та інших дій щодо припинення свого перебування у фракції не здійснював.

В. о. керівника апарату парламенту Володимир Слишинський на запит ЦВК відповів, що Вітко не виходив із фракції Радикальної партії.

Таким чином підстав для позбавлення Вітка мандату немає.

Як відомо, у п'ятницю Вітко заявив про вихід з фракції Радикальної партії, заявивши про незгоду з "політичною проституцією".

У той же час РП попросила ЦВК після припинення повноважень Вітка зареєструвати депутатом Ради наступного за списком партії, адвоката Тетяну Юзькову.

Згідно з ухваленим рішенням, партія має намір звернутися до суду, зокрема – до Європейського суду з прав людини, якщо її прохання не буде задоволене.

Імперативний мандат передбачає можливість позбавлення депутатства, якщо нардеп виходить з фракції політсили, з якою був обраний.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua